Časopis pre milovníkov mačiek

 

 

 

Milí čitatelia,

predchádzajúce roky ste v tomto čase už zvyčajne netrpezlivo očakávali nové číslo Vášho obľúbeného časopisu. Žiaľ, napriek našej veľkej snahe, musíme Vám s ľútosťou oznámiť, že jeho vydávanie bolo pozastavené. Dôvodom je nepriaznivá ekonomická situácia a podmienky, v ktorých sa nám už na tento rok nepodarilo zabezpečiť finančné prostriedky na jeho výrobu.

Časopis sme vydávali s cieľom nielen prezentovať jedinečnú krásu a neopakovateľné čaro mačiek, ale tiež s úprimnou snahou pomôcť Vám lepšie sa starať o Vašich mačacích priateľov a ľahšie porozumieť ich potrebám, túžbam i sofistikovanej duši. Veríme, že dobré rady a poznatky, ktoré sme Vám prostredníctvom časopisu odovzdávali, boli prínosom pre Váš vzájomný vzťah. Zároveň dúfame, že ostanú pre Vás naďalej inšpiráciou a siahnete po nich opakovane aj v budúcnosti, nakoľko mnohé z nich sú stále aktuálne.

V mene redakčného tímu Vám ďakujem za Vašu čitateľskú priazeň a želám Vám mnoho radosti s Vaším mačacím miláčikom.

Mária Malíková,
šéfredaktorka

Dopredaj časopisu

Vybrané čísla alebo ročníky si môžete stále zakúpiť cez REDAKCIU. Viac o obsahu jednotlivých čísiel sa dozviete v sekcii ARCHÍV. Informácie o postupe ako čísla objednať nájdete v sekcii OBJEDNÁVKY.

Redakcia Vám odporúča doplniť si vedomosti o správaní mačiek: