Časopis pre milovníkov mačiek

 

Vážení čitatelia,

ako sme Vás v Úvode informovali, vydávanie časopisu bolo z ekonomických dôvodov pozastavené. Všetky doteraz vydané čísla Vášho obľúbeného časopisu však obsahujú stále aktuálne rady a poznatky zo sveta mačiek.

Využite výhodnú ponuku a doobjednajte si chýbajúce čísla za výhodnú cenu alebo urobte radosť ďalším milovníkom mačiek, Vašim príbuzným, priateľom a známym:

iba 1,00 €/za jedno číslo

(pôvodná cena 2,20 €)

Začínajúcim chovateľom a milovníkom mačiek odporúčame zakúpiť si kompletné ročníky. Vďaka vyváženej štruktúre tém a kvalite článkov získate obsiahle informácie z oblasti chovu a starostlivosti o mačky - ich zdravie, výživu, komfort a duševnú pohodu, a to z pera renomovaných odborníkov i skúsených chovateľov, rovnako aj veľa zábavy a potešenia z ich neopakovateľnej krásy.

Viac info o obsahu jednotlivých čísiel získate v ARCHÍVE.

 

Objednať si môžete tieto ročníky a čísla:

 

U P O Z O R N E N I E:

  • Objednávky môžete uskutočniť uhradením platby
    výlučne poštovým peňažným poukazom „H“ na adresu redakcie:
MOJA MAČKA
Sibírska 22, 831 02 Bratislava

Do správy pre prijímateľa uveďte vždy čísla, ktoré požadujete.

  • V prípade záujmu o čísla, ktoré sú v tlačenej forme vypredané a k dispozícii sú len v elektronickej forme (1/2007, 2/2008), nezabudnite uviesť do správy pre prijímateľa aj Vašu e-mailovú adresu. Prosíme, píšte ČITATEĽNE.
  • Prosíme čitateľov, aby nám neposielali písomné objednávky časopisu mailom alebo poštou. Za záväznú objednávku je považovaná automaticky každá Vami zrealizovaná platba cez poukaz "H" na adresu redakcie. Časopis Vám pošleme na Vašu adresu až po zaplatení.

V prípade ďalších informácií, kontaktujte prosím redakciu: redakcia@mojamacka.com